Menü Kapat

Yeni Sahra Otomatik Kepenk

yenisahra otomatik kepenk tamiri , yeni sahra otomatik kapı tamiri , yenisahra otomatik yana kayar kapı tamiri , yeni sahra fotoselli kapı tamiri

İstanbul kepenk servisi ile günümüzde çok tercih edilen kepenkler ile ilgili olarak tamir işlemi de uygulanabilmektedir. Otomatik kepenk sistemleri teknolojinin gelişmesi ile birlikte yoğun şekilde kullanılmakta ( fide torfu )  olan sistemlerdir. Bu sistem içerisinde diğer sistemlerden farklı olarak motor, güç kaynağı ve uzaktan kumanda bulunmaktadır. Kayışdağı otomatik kepenk tamiri müşterilerine bu sistemlerin tamamı için tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Kepenk kumandası, otomatik sistemlerde kepenklerin açılıp kapanma işlemini uzaktan yapmaya yarayan alet olarak bilinmektedir. Kolay şekilde açmak için yeni sistemlerde uzaktan kumanda tercih edilmektedir. Kepenk güç kaynağı ise özellikle elektrik kesintilerinde ya da enerji problemlerinde kullanılmak üzere sisteme dâhil edilmektedir. Kesinti sürecinde ( çimlendirme toprağı ) kepenkleri rahat şekilde açmak üzere kullanılmaktadır.

Kayışdağı Kepenk Motoru Tamiri

Kepenk motoru ise bu otomatik sistemlerin en önemli kısım olarak değerlendirilmektedir. Motor sistemin istenilen şekilde çalışmasını sağlamak üzere kullanılmaktadır. Kepenklerin açılması ve kapanması işlemlerini bu motor yapabilmektedir. Otomatik olarak açılan yeni sistem kepenkler özellikle uzaktan kumanda ile çok kolay şekilde açılmaktadır. Motor sistemin en değerli noktasıdır. Gerekli bakımların yapılması ihmal edilmemelidir. Sorun yaşanması durumunda firma olarak uygun şekilde tamir işlemi ( cnc mdf kesim ) yapılmaktadır. Tamir sonrası kontroller yapılarak kullanıma hazır kepenk sistemi teslim edilmektedir.

Whatsapp Yaz
Şimdi Ara