Menü Kapat

Kocasinan Otomatik Kepenk

kocasinan otomatik kepenk , kocasinan otomatik kepenk tamiri , kocasinan otomatik garaj kapısı tamiri , kocasinan otomatik panjur tamiri , kocasinan otomatik yana kayar kapı tamiri

Otomatik Kepenk Sistemleri, güvenliğin ön planda tutulduğu elektronik eşya, kuyumcu, banka, döviz büroları ,iş merkezi mağaza,dükkan ,garaj kapısı vs. gibi iş yerlerinde kötü zihniyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeyde tutmak için tercih edilen ve önerilen sistemlerdir.

Çağdaş tasarımı sayesinde güvenliğin yanı sıra estetiği de ön planda tutmaktadır.

Otomatik Kepenk Sistemleri Bir çok renk seçeneği ile uygulandığı mekanlara kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

Ayrıca mikro delikli(transparan) modeli sayesinde ( ahşap travers ) istenirse içerisinin tamamının veya sadece bir kısmının görünmesi sağlanarak farklı bir estetik ortam oluşturulabilir.

Otomatik kepenklerde galvaniz çelik alüminyum içi poliüretan dolgulu ve ekstrüzyon malzemeden paletler kullanılmaktdır.

Otomatik kepenk motorlarında tüp motor ,santral motor,yandan tahrikli endüstriyel kepenk motorları ve zincir tip kepenk motorları kullanılmaktadır.

Otomatik kepenk motorları mosel somfy elero ( tatil ) nice acm genius gibi alman Fransız İtalyan ve uzak doğu menşeeli motorları müşteri isteği doğrultusunda kullanmaktayız.

Otomatik kepenk sistemlerinin yedek parçaları olarak çelik askı kaset rulman boru başı rulman yatağı yan dikmeler motor borusu davlumbaz kontrol ünitesi pilli reflektörlü emniyet fotoseli uzaktan kumanda alıcı kartları ve kumandaları gibi her türlü yedek parçası ve aksesuarının satışını yapmaktayız.

Whatsapp Yaz
Şimdi Ara