Menü Kapat

Bağcılar Otomatik Kepenk Tamiri

bağcılar otomatik kepenk , bağcılar otomatik kepenk tamiri , bağcılar otomatik kepenk motoru tamiri , bağcılar yana kayar kapı tamiri , bağcılar otomatik fotoselli kapı tamiri , otomatik garaj kapısı tamiri

Kepenk arızaları için kepenk servisi aramalarınızda karşınıza çıkan , size en uygun ve hızlı ( cnc aluminyum kesim ) çözümler üretmek için yapılanmış en iyi firmalardan biridir. Firmamız 20 yılllık bir tecrübe ile, İstanbul Bağcılar’da parça garantili otomatik kepenk tamir bakım hizmeti vermektedir. İmalattan montaja, bakım işlerinden arıza gidermeye kadar her türlü kepenk servis hizmetini sizlere garantili sunuyoruz.

İstanbulun en büyük ilçelerinden Bağcılar’da otomatik kepenk kullanımı her geçen gün hızla artmaktadır. İşletmelerin, mağazaların, depo, garaj, bahçe, ofis gibi bir çok yerde sıkça kullanılır duruma gelmiştir. Eski tip kepenkler göre çok daha kolay açılıp, kapanması ve çok daha güvenli ( ataşehir tabela ) olması otomatik kepenklerin tercih edilmesine neden olmaktadır.

Bağcılar Otomatik Kepenk Tamiri Servisi; Bağcılar’daki tüm semtlere servis hizmeti veren otomatik kepenk tamir servisi arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmadır. Otomatik kepenk, panjur tamirinde teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm otomatik kapı sistemlerinin bütün ( cağ kebap ocağı ) markaların anakart, trafo, yedek parça bazında tamir bakım ve onarımı mevcuttur. Otomatik kepenk tamir servisi konusunda uzman kadrosu, yetkili servis sertifikalı elemanlarıyla her marka ve modelin garantili yedek parça çeşidi ile çözümler sunmaktayız. Firmamız sizlerden gelen talep doğrultusunda arızalanan otomatik kapı, kepenk ve panjurların tamiri için en yakın gezici servis ekibimizi adresinize yönlendirerek çözümler sunar. Arızanın giderilmesinde kullanılacak parça ve tamir ücretini fiyatlandırıp sizin için uygun fiyata bakım onarımı tamirini yaparak otomatik kepenkleri ilk günkü gibi çalışır vaziyette teslim eder.

Whatsapp Yaz
Şimdi Ara