Menü Kapat

Garaj Kapısı İmalat ve Tamiri

GARAJ KAPISI TAMİRİ

Garaj kapılarının sağlam ve düzgün çalışır durumda olması ev ve iş yerlerinin güvenliği açısından oldukça önemli bir konudur. Firmamız, garaj kapılarında ortaya çıkabilecek her türlü sorunu uzman personeli ile gidermenin yanı sıra, düzenli bakımlarının sağlanması konusunda da profesyonel bir hizmet vermektedir.

Garaj Kapılarının Kullanım Alanları ve Tamiri

Gerek konutlarda gerekse iş yerlerinde araçların mevsimsel koşullardan etkilenmemesi veya güvenliğin sağlanması için garaj kapısı kullanmak gerekir. Bu kapıların açılıp kapanma sistemleri manuel olabileceği gibi, otomatik veya yarı otomatik olabilir. Manuel sistemlerde basit bakımlar yeterli gelirken yarı otomatik ve otomatik sistemlerde garaj kapısının açılmasını veya kapalı kalmasını kontrol eden sistemlerin mekanik ve elektronik aksamları ile motorlarının düzenli olarak yetkin bir servis tarafından kontrol edilmesi gerekir.

Garaj kapılarında en sık ortaya çıkan sorunlardan biri çarpma nedeniyle ortaya çıkan hasarlardır. Özellikle dar alanlara monte edilmiş olan garaj kapılarında zamansız giriş çıkma çabaları neticesinde araçlar garaj kapısına çarparak şekil bozukluklarına neden vermektedir. Zamanla, gerekli bakımların yapılmaması nedeniyle paslanma veya ( eczane tabelası ) nem dolayısıyla da arızalar meydana gelebilmektedir. Aşırı yağmur veya ara maruz kalan mekanik aksamlar, bakımları yapılmadığı taktirde arızalanırlar.

Çalışma sorunlarını gidermede, garaj kapılarında oluşabilecek hasarların düzeltilmesinde ve elektronik güvenlik sistemlerde oluşabilecek programlama problemlerinin düzeltilmesinde profesyonel yardım alınması sorunun tamamen giderilmesi açısından oldukça önemlidir.

7/24 Garaj Kapısı Tamiri

Garaj kapısında meydana gelecek arızanın ne zaman meydana geleceği belli olmaz. Hafta sonu, tatillerde veya akşam geç saatlerde meydana gelecek arızaların çözümü için de firmamızın 7/24 hizmet veren servisi ( avukat tabelası )  gerekli teçhizatıyla hazır bulunmaktadır. Gerek mekanik gerekse elektronik arızalardan kaynaklanan çalışmama durumlarında çağrı merkezimiz aracılığıyla bize ulaşmanız mümkündür. Durumun aciliyetine göre tahsis edeceğimiz tamir servisi, soruna en kısa sürede çözüm bulacaktır.

Whatsapp Yaz
Şimdi Ara