Menü Kapat

Kayışdağı Kepenk Tamiri

Kayışdağı Kepenk Tamiri

kayışdağı kepenk tamiri , kayışdağı otomatik kepenk , kayışdağı panjur tamiri , kayışdağı otomatik kapı tamiri , kayışdağı garaj kapısı tamiri , kayışdağı otomatik kapı motoru tamiri

 

Otomatik Kepenk Tamiri, Motorlu Kepenk arızaları, Kepenk kumanda Tamiri, Kepenk Kumanda Değişimi, Kepenk Güç Kaynağı ve Kepenk Sistemleri ile ilgili tüm sorunlarınızda bize ulaşabilirsiniz.

Teknolojinin gelişimiyle birlikte işyeri güvenliği adına kepenk sistemleri de gelişme göstermiştir. Günümüzde otomatik kepenk sistemleri en çok kullanılan sistemdir.

Kepenk sistemleri alüminyum ve çelik kepenkler olmak üzere ikiye ayrılır. Günümüzde kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Bunun sebebi kar, yağmur, rüzgar güneş gibi dış etkenlerden korumada en etkili yöntemlerden biri olmasıdır. Ayrıca hırsızlık gibi tatsız olayların yaşanmaması için ideal çözümlerden biridir. Kepenk sistemi kurulmasında malzemenin kalitesi, bakımlarının iyi yapılması ve işçilik kalitesi en önemli etkenlerdendir. Kepenk sistemleri uzun ömürlü ürün çeşitlerindendir.

Çelik kepenk sistemleri darbelere karşı dayanıklıdır. Patlayıcı maddelerle açılması da zordur. Butonlu veya uzaktan kumandalı açma-kapama seçenekleri vardır. Çelik profilden imal edilen diğer bir sistemde galvaniz kepenklerdir. Alüminyum kepenk sistemleri ise görselliğin ön planda olduğu sistemlerdir. Adı üzere alüminyumdan üretilir ve ahşap gibi istenilen desenler verilebilir.

Klasik Raydolap

 

 

 

Whatsapp Yaz
Şimdi Ara