Menü Kapat

Genius Otomatik Bariyer

Bariyer Kurulumu & Tamir ve Bakım Servisi

Araç giriş ve çıkışlarının kontrol edilmesi gereken yerlerde kullanılan bariyer sistemleri güvenlik gereksinimlerinizi karşılamaktadır.Bariyer sistemleri uzaktan kumanda , plaka okuma sistemleri, kartlı geçiş sistemleri ile birlikte senkrinizasyonlu bir şekilde çalışabilmektedir.Firmamızdan Kollu bariyer , mantar bariyer , kapan sistemleri satış ve servis hizmetleri alabilirsiniz.Deneyimli ve alanında uzman personelimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Bariyer sistemleri hızlı açılıp kapanma ve düşük voltaj özelliği ile araç trafiğinin yoğun olduğu endüstriyel alanlar içinde son derece uygundur.

Bariyer sisteminde Motor’da bulunan termik kontrol sistemi ile aşırı ısınma ( baca havalandırma ) ve zorlamalara karşı motor koruma altına alınır.

Bariyer sistemi, istenilen kol uzunluğuna bağlı olarak ayarlanabilen elektronik tork sistemine sahiptir. Engelle karşılaşma durumlarında seçime göre durup bir süre bekleme ya da tork değerini düşürme özelliğine sahiptir.

Ev, işyeri veya garaj bariyerinizde en acil durumlarda bile sadece bir tık uzağınızdayız. Geniş bariyer servisi ağımız ile 7 gün 24 saat tüm bölgelere  bariyer servisi hizmeti vermekteyiz. Bariyer  Tamirbariyer servisibariyer onarımı hizmetinde  tecrübeli ve donanımlı bariyer teknik servisağımız sayesinde, diğer bir çok firmanın aksine en kısa süre, en hızlı ve kaliteli çözüm hizmeti için doğru adrestesiniz.

Bariyerler mekanik sistemlerden oluştuğu için elektronik veya motor sistemlerinde zaman zaman aksaklıklar çıkabilmektedir.Siz değerli müşterilerimizi   montaj, imalat, satış sonrası oluşabiliecek arızalara karşı sürekli hizmet vermekteyiz. Hızlı yaygın servis ağımızla her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlamak, kurtarılabilir arızalarda  uygun fiyat ve güler yüzlü, yaygın hizmet ağımız ile size ( avukat tabelası ) bir telefon kadar yakınız.Hemen bizimle iletişim kurup teklif alıp,sistemlerimizin ayrıcalığını yaşayın.

Otomatik bariyerler alışveriş merkezleri, kamu alanları ve oteller de kullanım kolaylığı  ve fonksiyonelliği birleştirerek sadece yetkili kişilerin girmesine izin verir. Otomatik bariyerler, uzaktan kumandalı bariyerkumandasız bariyer veya bilgisayarlı otomasyon ile uyumluluk içindedir. Tercihinize göre  bilgisayarlı otomasyon sistemleri veya buton yerleştirilerek bilgisayarınız ile bariyerlerinizi anlık olarak kontrol edebilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda otomatik bariyerlerinizi şifre, cep telefonları veya kart kullanalarak açabilirsiniz.

Whatsapp Yaz
Şimdi Ara